تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : مصطفی بایگان
حوزه : اخبار, اسلاید خبرها
شماره : 2546
تاریخ : ۱۳ دی, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۱۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در ستاد بزرگداشت هفته دولت تاکید کرد: مردم باید از خدمات صورت گرفته در روستاها و نقاط مختلف استان آگاه شوند/وظیفه داریم خدمات موثر دولت و همه ارکان نظام را به مردم معرفی و ارائه کنیم

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان هرمزگان، عنوان کرد: در دوره و مقطع بسیار حساس و تاریخی قرار داریم و شرایط بسیار خاصی بر کشور و جهان حکم فرماست که با توجه به آن، مردم باید از خدمات و عملکرد دولت در استان با وجود چنین شرایطی آگاه شوند.
وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم تا پایان دولت دوازدهم عملکرد مثبت و موثری برای مردم و جامعه بجا بگذاریم، مبنای کار دولت نگاه بلند و فراتر از مواضع سیاسی و جریانی است، حفظ انقلاب و دستاوردهای آن و خدمت به مردم با نگاه ویژه ای که این دولت به مردم دارد‌ و آنها را به عنوان ولی نعمت های خود می داند یک اصل و وظیفه است که باید همه به آن متعهد باشیم.
ناجی ارائه گزارش خدمت به مردم و امید آفرینی بیشتر را راهی برای تداوم و استمرار مسیر انقلاب اسلامی دانست و افزود: وظیفه داریم خدمات موثر دولت و همه ارکان نظام را به مردم معرفی و ارائه کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: مردم باید بدانند که در چه شرایط و با چه دشواری هایی کارها در کشور دارد دنبال می شود اگر این امر به درستی انجام نگیرد آن وقت ممکن است تبلیغات رسانه های خارجی و بدخواهان نظام تاثیر گذار شود و در فضاهای رسانه ای بتوانند القاء کنند که از سوی مسئولان کوتاهی و یا کم کاری صورت گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: به همین جهت باید ارائه گزارش و استفاده از ظرفیت رسانه ای به نحوی انجام گیرد که بتواند حق مطلب را به درستی ادا کند.
ناجی با بیان اینکه مشارکت مردم در تمامی امور کشور از اهمیت ویژه ای برخورد است،  تاکید کرد:  باید در تبیین برنامه های هفته دولت با رعایت پروتکل های بهداشتی مشارکت مردمی را نیز داشت و احزاب و گروه های فعال بتوانند در فضای مناسب و آزاد دستاوردهای دولت را بیان کنند.
وی با بیان اینکه باید با حفظ سه اصل سلامت، معیشت و امنیت کشور همچنان در مسیر پیشرفت گام های استوار بردارد، افزود: خدمات دولت در استان هرمزگان طی هفت سال گذشته به مردم به درستی معرفی شوند، مردم باید از خدمات صورت گرفته در روستاها و نقاط مختلف آگاه شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه همه باید درک صحیح از شرایط و موضوع داشته باشیم، افزود: باید بتوانیم در کنار یکدیگر کارها را به نحوی پیش ببریم که بهترین تاثیرات و بازخورد را در جامعه داشته باشد.
ناجی با اشاره به برگزاری مراسمات فرهنگی ایام محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان گفت: ساختار فرهنگی هر جامعه ای چارچوب ها و الگوهای متفاوتی دارد که انسجام و همبستگی مردم جامعه در بسیاری از مواقع گره خورده به یک سری از رفتارهایی است که در فرهنگ آنها دیده شده است.
وی تاکید کرد: برای ایجاد انسجام در جامعه توجه به اتفاقات، رویدادها و شرایط می تواند نقش مهمی داشته باشد، البته به شرط اینکه لطمه به موضوع مهمتر که سلامت مردم است، وارد نشود.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های رسانه ای استان افزود: خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران در استان می توانند در آگاهی بخشی به مردم نقش موثری ایفا کنند و باید همه با درک صحیح از شرایط و موضوع در کنار یکدیگر کار را به نحوی پیش برد که بهترین تاثیرات و بازخورد را در جامعه داشته باشد.
http://www.hormozgan.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=3&pageid=264&newsview=22203

© 2022 تمام حقوق این سایت برای پایگاه روابط عمومی های استان هرمزگان محفوظ می باشد.