پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان

ثبت نام نامزدهای انتخابات

با توجه به اهمیت و نقش روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی و پاسخگو کردن دستگاهها و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و آگاهی ها و ضرورت ارتقای وضعیت کیفی واحدهای روابط عمومی و لزوم هماهنگی جامع و گسترده میان فعالیت های روابط عمومی سازمانها، ادارات، نهادها و شرکتها در هر استان، و بر اساس تبصره ماده ۵ تصویب نامه هیأت محترم وزیران موضوع آئین نامه نحوه فعالیت، وظایف واختیارات روابط عمومی دستگاه های اجرایی ” ( ۶۵۳۵۴ات ۳۷۳۷۴/ه مورخ ۲۷/ ۴ / ۱۳۹۶ و اصلاحات بعدی آن )” ، دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، به دلیل شیوع بیماری کرونا نسبت به برگزاری انتخابات آنلاین این  دوره از هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اقدام می نماید.

لازم به ذکر است مطابق ماده دو اساسنامه، حوزه فعالیت این شورا منحصر به روابط عمومی های سازمانها، ادارات کل، نهادها، شرکتهاء شهرداری ها، دانشگاهها و موسسات دولتی است که در سطح استان فعالیت می نمایند.

اعضای هیات رییسه شورا ۹ نفر هستند که دو عضو آن شامل استاندار (در غیاب وی معاون سیاسی استانداری) به عنوان رییس شورا و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بعنوان جانشین و دبیر شورا ثابت بوده و ۷ نفر باقیمانده به وسیله رای مستقیم مجمع عمومی برای مدت ۲ سال انتخاب می شوند.

در زمان رای گیری علاوه بر ۷ نفر، دو نفر نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب خواهند شد که در غیاب اعضای اصلی می توانند به ترتیب تقدم آرا به عضویت هیات رییسه درآیند.

همچنین یک نفر را به عنوان بازرس اصلی و یک نفر را به عنوان بازرس اصلی علی البدل به منظور بازرسی، نظارت بر امور شورا و ارایه گزارش به مجمع و یک نفر را به عنوان خزانه دار و یک نفر بعنوان على البدل خزانه دار انتخاب می شود.

ثبت نام نامزد های انتخابات

هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان
  • آپلود مدارک

    توجه: حداکثر سایز هر فایل ۱ مگابایت میبایست باشد. فرمت مدارک jpg مورد قبول می باشد.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

© کلیه حقوق این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان محفوظ می باشد.

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید